Kancelaria K&L Legal prowadzi politykę kadrową opartą o inwestowanie w młodych, utalentowanych prawników. Doświadczeni prawnicy Kancelarii chętnie poświęcają swój czas osobom odbywającym u nas praktyki, współpracują z uczelniami prawniczymi prowadząc wykłady dla studentów, szczególnie tych zrzeszonych w kołach naukowych, w celu dzielenia się naszą wiedzą praktyczną i doświadczeniem.

Kancelaria w stosunku do młodszych prawników stosuje elastyczne podejście, umożliwiające odbywanie zajęć aplikacyjnych oraz własne podnoszenie kompetencji zawodowych, a dla najzdolniejszych przewiduje możliwość refundacji części lub całości kosztów aplikacji radcowskich i adwokackich.

Popieramy rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji, a także pracę nad nowymi specjalizacjami w stosunku do wszystkich naszych pracowników i współpracowników. To Wy jesteście wartością tej firmy, o czym nigdy nie zapominamy. Dlatego też promujemy i wspomagamy publikacje wydawane pod nazwiskami naszych współpracowników i prawników, ich udział w konferencjach i szkoleniach, także w charakterze wykładowców, czy ekspertów. Chcielibyśmy, abyście swoją karierę i rozwój związali z naszą Kancelarią nie na chwilę, ale na długie lata.

Kancelaria przeżywa obecnie dynamiczny rozwój, w związku z czym nasz zespół stale powiększa się o kolejne osoby. Dla wszystkich którzy postanowią wziąć udział w procesie rekrutacji na wolne stanowiska w naszej Kancelarii oferujemy:

– miłą i koleżeńską atmosferę pracy,

– atrakcyjne warunki zatrudnienia,

– pakiet najnowocześniejszych narzędzi pracy,

– elastyczne podejście do czasu pracy i formy zatrudnienia.

Zachęcamy do śledzenia ukazujących się na naszej stronie w zakładce Kariera / Oferty pracy informacji o prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z ukazującymi się ofertami pracy i współpracy zachęcamy do kontaktu z nami. Osobą odpowiedzialną z ramienia Kancelarii za procesy rekrutacyjne i programy praktyk jest radca prawny i wspólnik zarządzający Kancelarii Krzysztof Granat (KONTAKT).

Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy naboru na wolne stanowiska i tak zachęcamy do przesłania Waszego CV na adres mailowy rekrutacja@kllegal.pl . W szczególności, jeśli jesteście zainteresowani procesami inwestycyjnymi, prawem budowlanym, ochroną praw konsumentów i prawem bankowym istnieje ogromna szansa, że sami niedługo z Wami się skontaktujemy.