Nasz zespół

Krzysztof Granat

Radca prawny

Partner zarządzający naszej Kancelarii, jednocześnie jej założyciel, radca prawny. Kieruje głównie praktyką Inwestycji i nieruchomości oraz Zamówień publicznych. Prowadzi również postępowania z zakresu zamówień publicznych oraz reprezentuje w sporach sądowych.

Agnieszka Sobczyk

Radca prawny

Wspólnik kancelarii, radca prawny. Kieruje praktyką Prawa bankowego. Specjalizuje się w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń związanych z produktami rynku finansowego, w szczególności z tzw. kredytami frankowymi.

Wspólnik kancelarii, radca prawny. Praktykuje w zespole Prawa bankowego. Zajmuje się obsługą klientów indywidulanych, głównie w sporach z bankami.

Radca prawny. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych w obszarze inwestycyjnym oraz prawa zamówień publicznych. Praktykuje z zespole Inwestycji i nieruchomości oraz Zamówień publicznych.

Radca prawny. Zajmuje się obsługą klientów w obszarach umów, prawa administracyjnego i karnego. Praktykuje z zespole Inwestycji i nieruchomości oraz Zamówień publicznych.

Aneta Chrzanowska

Radca prawny

Radca prawny. Praktykuje w zespole Prawa bankowego. Zajmuje się obsługą klientów indywidulanych, głównie w sporach z bankami

 

Mateusz Lato

Radca prawny

Radca prawny. Zajmuje się obsługą klientów z zakresu prawa gospodarczego, budowlanego i zamówień publicznych. Praktykuje z zespole Inwestycji i nieruchomości oraz Zamówień publicznych.

 

Radca prawny. Praktykuje w zespole Prawa bankowego. Zajmuje się obsługą spraw klientów indywidualnych w sporach z bankami oraz sprawami gospodarczymi.


Radca prawny. Praktykuje w zespole Prawa bankowego. Zajmuje się głównie obsługą spraw z zakresu kredytów frankowych oraz sprawami gospodarczymi.

 

Kaja Białasik

Radca prawny

Radca prawny. Praktykuje w zespole Prawa bankowego. Zajmuje się obsługą spraw klientów indywidualnych w sporach z bankami, sprawami gospodarczymi, cywilnymi i rodzinnymi.

 

Prawnik. Praktykuje w zespole Prawa Budowlanego. Zajmuje się obsługą spraw z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego.

 

Joanna Badowska

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski. Praktykuje w zespole prawa bankowego. Zajmuje się obsługą spraw klientów indywidualnych w sporach z bankami.

 

Marta Misiak

Kierownik sekretariatu

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Kieruje sekretariatem Kancelarii od czterech lat.